Firma tutvustus
 Transport
 Kontakt
 BTT motorsport

 
 

 
 
 Kraanad
 Veoautod
 Haagised
 Teeehitus

 
 

                
BTT Motorsport on Pärnu team, mis on asutatud põhimõttega toetada noored võidusõitjad, nii rallidel, rallisprintidel kui rallikrossis. Teamis sõidavad praegu Risto ja Rando Mäeots ja Taavi Ats. Teami juhataja Jouni Papunen sõidab samuti ise. Parimad tulemused ovad Risto Mäeotsa Eesti meistrivõistluste kuldmedal aastal 2002 rallikrossis, samuti mitmed klassivõidud ja poodiumkohad.
Toetajatena on olnud AS Baltic Truck Trade ja British Petroleum.
Aasta 2004 on olnud nõ. vaheaasta, aastal 2005 teeme jälle kaasa mitmes klassis.
Sõiduvahenditena on teamil:
BMW M3 E-rühma ralliauto
Peugeot 205 Rallye E-rühma/kross
Peugeot 205 GTI E-rühma
Peugeot 309-16V GTI E-rühma
Volvo 240 rallikross
Juba mittu aastad toetame ka Soome rallisõitjad, Eesti rahva lemmikud Kimmo Jalavad, kellega Jouni osales esimese korra koos aastal 1987 Ylöjärvi-rallis Soomes junioride klassis, tulemusena Kimmo üldvõidu ja Jouni teine koht, samas siiamaani kestav sõprus.
Teine teami "välissõitja" on loomalikult Jari Hämäläinen, kes Eestis sõidab juba 15 aastad. Kui keegi veel ei tea, sõidab Jari ainult käte abil, õnnetuse tulemusena on Jari sunnitud juba 20 aastad ratastooli kasutama. Selles sõltumata on tulemused pika karjääri jooksul toonud isegi ralli üldvõidu 150 osalejaga Jämsä-rallis. Viimastel aastatel on head tulemused jäänud nõrga tehnika taha, aga järgmisel aastal uue BMW M3ga on jälle oodata pönevad võistlust.
Pildialbumi saame järgmiste nädalate jooksul korda.